RSS KŁ Gryf
KŁ Gryf, Koło Łowieckie Gryf w Słupsku
Członkowie Koła
Myśliwi Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku
Róg myśliwski
  1. Andrusieczko Roman, w PZŁ od 29.07.2016, selekcjoner.
  2. Augustyniak Paweł, w PZŁ od 00.00.0000.
  3. Bartczak Wojciech, w PZŁ od 10.10.1979, selekcjoner.
  4. Bartłomiejus Jan, w PZŁ od 23.02.2006.
  5. Bartłomiejus Krzysztof, w PZŁ od 27.07.1990, selekcjoner.
  6. Beczyczko Wojciech, w PZŁ od 30.07.2014, selekcjoner.
  7. Berbeć Bogdan, w PZŁ od 26.07.1990.
  8. Bianga Michał, w PZŁ od 18.07.2007, selekcjoner.
  9. Bisio Robert, w PZŁ od 00.00.0000.
  10. Bondarenko Henryk, w PZŁ od 02.07.1992, selekcjoner.
  11. Chrzanowski Artur, w PZŁ od 08.01.1991, selekcjoner.
  12. Chrzanowski Tadeusz, w PZŁ od 06.07.1972, selekcjoner.
  13. Cyman Łukasz, w PZŁ od 00.00.0000.
  14. Deptuła Jacek, w PZŁ od 10.11.1992, selekcjoner.
  15. Dobrowolski Krzysztof, w PZŁ od 18.10.2016.
  16. Domarus Grzegorz, w PZŁ od 30.09.2020.
  17. Drabina Marcin, w PZŁ od 31.07.2014, selekcjoner.
  18. Drozd Andrzej, w PZŁ od 16.07.2004, selekcjoner.
  19. Dubielska Marzena, w PZŁ od 00.00.0000.
  20. Dubielski Krzysztof, w PZŁ od 17.02.2004, selekcjoner.
  21. Dubielski Ryszard, w PZŁ od 23.01.1984, selekcjoner.
  22. Dubielski Wiesław, w PZŁ od 20.06.2006, selekcjoner.
  23. Dudziński Artur, w PZŁ od 25.06.2010.
  24. Dudziński Zbigniew, w PZŁ od 19.05.2012, selekcjoner.
  25. Fil Henryk, w PZŁ od 24.10.1995.
  26. Fil Tadeusz, w PZŁ od 12.11.1987, selekcjoner.
  27. Filipiak Mirosław, w PZŁ od 05.06.2000, selekcjoner.
  28. Gajewski Jacek, w PZŁ od 26.08.1983, selekcjoner.
  29. Gaweł Stanisław, w PZŁ od 24.09.1993.
  30. Gągała Andrzej, w PZŁ od 22.08.1984, selekcjoner.
  31. Gierzyński Jerzy, w PZŁ od 26.09.2005.
  32. Gilbert Tomasz, w PZŁ od 00.00.0000.
  33. Głowacki Robert, w PZŁ od 24.09.1997, selekcjoner.
  34. Grabowska-Bisio Ewa, w PZŁ od 28.06.2007, selekcjoner.
  35. Grochala Piotr, w PZŁ od 31.01.1984, selekcjoner.
  36. Grochola Jacek, w PZŁ od 18.10.2016.
  37. Jachowicz Jan, w PZŁ od 25.01.1985, selekcjoner.
  38. Kawka Leszek, w PZŁ od 20.06.2006.
  39. Kępka Bogdan, w PZŁ od 21.11.1989, selekcjoner.
  40. Kilewski Marcin, w PZŁ od 29.07.2021.
  41. Klawikowski Adrian, w PZŁ od 26.10.2021.
  42. Kleina Adam, w PZŁ od 09.11.2010, selekcjoner.
  43. Klimkowski Maciej, w PZŁ od 30.07.2015.
  44. Klimkowski Sebastian, w PZŁ od 16.07.2004, selekcjoner.
  45. Klinkosz Bogdan, w PZŁ od 03.10.1991, selekcjoner.
  46. Kochanowski Andrzej, w PZŁ od 02.06.1982, selekcjoner.
  47. Kochanowski Dominik, w PZŁ od 04.10.2000.
  48. Konkol Monika, w PZŁ od 21.05.2010, selekcjoner.
  49. Konkol Waldemar, w PZŁ od 09.11.2010, selekcjoner.
  50. Konczalski Mariusz, w PZŁ od 31.07.2017.
  51. Kornobis Ryszard, w PZŁ od 09.10.1984, selekcjoner.
  52. Kraszewski Krzysztof, w PZŁ od 16.04.1992, selekcjoner.
  53. Kraszewski Mieczysław, w PZŁ od 25.01.1985, selekcjoner.
  54. Krupa Grzegorz, w PZŁ od 30.01.2017.
  55. Kwiatkowski Marcin, w PZŁ od 00.00.0000.
  56. Lachowski Krzysztof, w PZŁ od 00.00.0000.
  57. Lubiński Janusz, w PZŁ od 04.12.2001, selekcjoner.
  58. Łosiński Adam, w PZŁ od 18.07.2007, selekcjoner.
  59. Łosiński Karol, w PZŁ od 04.10.2000, selekcjoner.
  60. Makarewicz Władysław, w PZŁ od 10.05.1992, selekcjoner.
  61. Maroń Maciej, w PZŁ od 24.07.1995.
  62. Michałowski Jacek, w PZŁ od 04.04.1977, selekcjoner.
  63. Michałowski Marcin, w PZŁ od 17.04.1999, selekcjoner.
  64. Michałowski Mateusz, w PZŁ od 18.09.2000, selekcjoner.
  65. Michnowski Bartosz, w PZŁ od 01.10.2015, selekcjoner.
  66. Mielewczyk Henryk, w PZŁ od 28.06.1979, selekcjoner.
  67. Mielewczyk Mateusz, w PZŁ od 27.01.2015.
  68. Mignaliev Stlavkat, w PZŁ od 29.09.2017, selekcjoner.
  69. Morgaś Mieczysław, w PZŁ od 30.06.1995, selekcjoner.
  70. Mosakowski Bartłomiej, w PZŁ od 30.03.2018.
  71. Murawiejko Edward, w PZŁ od 23.07.1991, selekcjoner.
  72. Murawiejko Janusz, w PZŁ od 15.12.1993, selekcjoner.
  73. Niemiec Jacek, w PZŁ od 01.01.1998, selekcjoner.
  74. Obecny Bartłomiej, w PZŁ od 27.04.2015.
  75. Ogiński Andrzej, w PZŁ od 01.01.1985, selekcjoner.
  76. Ogiński Tomasz, w PZŁ od 28.11.2002, selekcjoner.
  77. Ogonowski Marek, w PZŁ od 12.07.1990, selekcjoner.
  78. Oleszek Hubert, w PZŁ od 06.06.1995, selekcjoner.
  79. Pasek Mateusz, w PZŁ od 30.01.2017.
  80. Pawłow Władysław, w PZŁ od 11.11.1987, selekcjoner.
  81. Pączka Wiesław, w PZŁ od 24.08.2005, selekcjoner.
  82. Pilipow Stanisław, w PZŁ od 23.07.1978, selekcjoner.
  83. Piotrowski Andrzej, w PZŁ od 14.06.1985, selekcjoner.
  84. Piotrowska Teresa, w PZŁ od 14.06.1985, selekcjoner.
  85. Piórkowski Marek, w PZŁ od 27.01.2015.
  86. Rudewicz Jan, w PZŁ od 26.07.2007, selekcjoner.
  87. Rutkowski Jacek, w PZŁ od 22.08.2019.
  88. Rybarczyk Andrzej, w PZŁ od 29.09.2021.
  89. Scudla Svatoslav, w PZŁ od 01.02.2016.
  90. Smoliński Grzegorz, w PZŁ od 29.05.1996, selekcjoner.
  91. Sobiesiak Wojciech, w PZŁ od 31.08.2006, selekcjoner.
  92. Starkowski Łukasz, w PZŁ od 04.10.2000, selekcjoner.
  93. Starkowski Zdzisław, w PZŁ od 28.06.1990, selekcjoner.
  94. Szeliga Piotr, w PZŁ od 01.09.2020.
  95. Szuran Patryk, w PZŁ od 31.07.2014.
  96. Szymański Tomasz, w PZŁ od 26.06.2018.
  97. Szymborski Marek, w PZŁ od 09.07.2014, selekcjoner.
  98. Szymczak Marek, w PZŁ od 29.09.2017.
  99. Szymczak Tomasz, w PZŁ od 20.10.2014.
  100. Śliwiński Marian, w PZŁ od 22.08.1984, selekcjoner.
  101. Temborowski Remigiusz, w PZŁ od 10.01.2007.
  102. Terefenko Jerzy, w PZŁ od 18.09.1990, selekcjoner.
  103. Trocki Krzysztof, w PZŁ od 00.00.0000.
  104. Wałcerz Bronisław, w PZŁ od 08.06.1999, selekcjoner.
  105. Warmowski Marek, w PZŁ od 06.01.2005, selekcjoner.
  106. Warmowski Mirosław, w PZŁ od 08.10.2008.
  107. Wdówka Bartłomiej, w PZŁ od 00.00.0000.
  108. Wdówka Krzysztof, w PZŁ od 24.11.1987, selekcjoner.
  109. Węgrzyn Rafał, w PZŁ od 30.07.2015.
  110. Wiśniewski Krystian, w PZŁ od 23.02.2006, selekcjoner.
  111. Wojdyło Zbigniew, w PZŁ od 23.08.1995, selekcjoner.
  112. Wolski Piotr, w PZŁ od 05.10.1993, selekcjoner.
  113. Wójtowicz Krzysztof, w PZŁ od 09.06.1999, selekcjoner.
  114. Złoch Stefan, w PZŁ od 26.11.1993, selekcjoner.
  115. Żydek Radosław, w PZŁ od 29.07.2016.
Urlopowani Myśliwi Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku
  1. Berbeć Zbigniew, w PZŁ od 30.09.1992.
  • Wg stanu w dniu 22.08.2022