RSS KŁ Gryf
KŁ Gryf, Koło Łowieckie Gryf w Słupsku
Członkowie Koła
Myśliwi Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku
Róg myśliwski
  1. Andrusieczko Roman, w PZŁ od 29.07.2016, selekcjoner.
  2. Bartczak Wojciech, w PZŁ od 10.10.1979, selekcjoner.
  3. Bartłomiejus Jan, w PZŁ od 23.02.2006.
  4. Bartłomiejus Krzysztof, w PZŁ od 27.07.1990, selekcjoner.
  5. Beczyczko Wojciech, w PZŁ od 30.07.2014, selekcjoner.
  6. Berbeć Bogdan, w PZŁ od 26.07.1990.
  7. Bianga Michał, w PZŁ od 18.07.2007, selekcjoner.
  8. Bondarenko Henryk, w PZŁ od 02.07.1992, selekcjoner.
  9. Chrzanowski Artur, w PZŁ od 08.01.1991, selekcjoner.
  10. Chrzanowski Tadeusz, w PZŁ od 06.07.1972, selekcjoner.
  11. Cyman Łukasz, w PZŁ od 00.00.0000.
  12. Deptuła Jacek, w PZŁ od 10.11.1992, selekcjoner.
  13. Dobrowolski Krzysztof, w PZŁ od 18.10.2016.
  14. Domarus Grzegorz, w PZŁ od 30.09.2020.
  15. Drabina Marcin, w PZŁ od 31.07.2014, selekcjoner.
  16. Drozd Andrzej, w PZŁ od 16.07.2004, selekcjoner.
  17. Dubielska Marzena, w PZŁ od 00.00.0000.
  18. Dubielski Krzysztof, w PZŁ od 17.02.2004, selekcjoner.
  19. Dubielski Ryszard, w PZŁ od 23.01.1984, selekcjoner.
  20. Dubielski Wiesław, w PZŁ od 20.06.2006, selekcjoner.
  21. Dudziński Artur, w PZŁ od 25.06.2010.
  22. Dudziński Zbigniew, w PZŁ od 19.05.2012, selekcjoner.
  23. Fil Henryk, w PZŁ od 24.10.1995.
  24. Fil Tadeusz, w PZŁ od 12.11.1987, selekcjoner.
  25. Filipiak Mirosław, w PZŁ od 05.06.2000, selekcjoner.
  26. Gajewski Jacek, w PZŁ od 26.08.1983, selekcjoner.
  27. Gaweł Stanisław, w PZŁ od 24.09.1993.
  28. Gągała Andrzej, w PZŁ od 22.08.1984, selekcjoner.
  29. Gierzyński Jerzy, w PZŁ od 26.09.2005.
  30. Gilbert Tomasz, w PZŁ od 00.00.0000.
  31. Głowacki Robert, w PZŁ od 24.09.1997, selekcjoner.
  32. Grabowska-Bisio Ewa, w PZŁ od 28.06.2007, selekcjoner.
  33. Grochala Piotr, w PZŁ od 31.01.1984, selekcjoner.
  34. Grochola Jacek, w PZŁ od 18.10.2016.
  35. Hatowski Stanisław, w PZŁ od 25.06.1968, selekcjoner.
  36. Jachowicz Jan, w PZŁ od 25.01.1985, selekcjoner.
  37. Kawka Leszek, w PZŁ od 20.06.2006.
  38. Kępka Bogdan, w PZŁ od 21.11.1989, selekcjoner.
  39. Kleina Adam, w PZŁ od 09.11.2010, selekcjoner.
  40. Klimkowski Maciej, w PZŁ od 30.07.2015.
  41. Klimkowski Sebastian, w PZŁ od 16.07.2004, selekcjoner.
  42. Klinkosz Bogdan, w PZŁ od 03.10.1991, selekcjoner.
  43. Kochanowski Andrzej, w PZŁ od 02.06.1982, selekcjoner.
  44. Kochanowski Dominik, w PZŁ od 04.10.2000.
  45. Konkol Monika, w PZŁ od 21.05.2010, selekcjoner.
  46. Konkol Waldemar, w PZŁ od 09.11.2010, selekcjoner.
  47. Konczalski Mariusz, w PZŁ od 31.07.2017.
  48. Kornobis Ryszard, w PZŁ od 09.10.1984, selekcjoner.
  49. Kraszewski Krzysztof, w PZŁ od 16.04.1992, selekcjoner.
  50. Kraszewski Mieczysław, w PZŁ od 25.01.1985, selekcjoner.
  51. Krupa Grzegorz, w PZŁ od 30.01.2017.
  52. Lachowski Krzysztof, w PZŁ od 00.00.0000.
  53. Lubiński Janusz, w PZŁ od 04.12.2001, selekcjoner.
  54. Łosiński Adam, w PZŁ od 18.07.2007, selekcjoner.
  55. Łosiński Karol, w PZŁ od 04.10.2000, selekcjoner.
  56. Makarewicz Władysław, w PZŁ od 10.05.1992, selekcjoner.
  57. Małecki Wiesław, w PZŁ od 18.09.1997, selekcjoner.
  58. Maroń Maciej, w PZŁ od 24.07.1995.
  59. Michałowski Jacek, w PZŁ od 04.04.1977, selekcjoner.
  60. Michałowski Marcin, w PZŁ od 17.04.1999, selekcjoner.
  61. Michałowski Mateusz, w PZŁ od 18.09.2000, selekcjoner.
  62. Michnowski Bartosz, w PZŁ od 01.10.2015, selekcjoner.
  63. Mielewczyk Henryk, w PZŁ od 28.06.1979, selekcjoner.
  64. Mielewczyk Mateusz, w PZŁ od 27.01.2015.
  65. Mignaliev Stlavkat, w PZŁ od 29.09.2017, selekcjoner.
  66. Morgaś Mieczysław, w PZŁ od 30.06.1995, selekcjoner.
  67. Mosakowski Bartłomiej, w PZŁ od 30.03.2018.
  68. Murawiejko Edward, w PZŁ od 23.07.1991, selekcjoner.
  69. Murawiejko Janusz, w PZŁ od 15.12.1993, selekcjoner.
  70. Niemiec Jacek, w PZŁ od 01.01.1998, selekcjoner.
  71. Obecny Bartłomiej, w PZŁ od 27.04.2015.
  72. Ogiński Andrzej, w PZŁ od 01.01.1985, selekcjoner.
  73. Ogiński Tomasz, w PZŁ od 28.11.2002, selekcjoner.
  74. Ogonowski Marek, w PZŁ od 12.07.1990, selekcjoner.
  75. Oleszek Hubert, w PZŁ od 06.06.1995, selekcjoner.
  76. Pasek Mateusz, w PZŁ od 30.01.2017.
  77. Pawłow Władysław, w PZŁ od 11.11.1987, selekcjoner.
  78. Pączka Wiesław, w PZŁ od 24.08.2005, selekcjoner.
  79. Pilipow Stanisław, w PZŁ od 23.07.1978, selekcjoner.
  80. Piotrowski Andrzej, w PZŁ od 14.06.1985, selekcjoner.
  81. Piotrowska Teresa, w PZŁ od 14.06.1985, selekcjoner.
  82. Piórkowski Marek, w PZŁ od 27.01.2015.
  83. Rudewicz Jan, w PZŁ od 26.07.2007, selekcjoner.
  84. Smoliński Grzegorz, w PZŁ od 29.05.1996, selekcjoner.
  85. Sobiesiak Wojciech, w PZŁ od 31.08.2006, selekcjoner.
  86. Starkowski Łukasz, w PZŁ od 04.10.2000, selekcjoner.
  87. Starkowski Zdzisław, w PZŁ od 28.06.1990, selekcjoner.
  88. Szeliga Piotr, w PZŁ od 01.09.2020.
  89. Szuran Patryk, w PZŁ od 31.07.2014.
  90. Szymański Tomasz, w PZŁ od 26.06.2018.
  91. Szymborski Marek, w PZŁ od 09.07.2014, selekcjoner.
  92. Szymczak Marek, w PZŁ od 29.09.2017.
  93. Szymczak Tomasz, w PZŁ od 20.10.2014.
  94. Śliwiński Marian, w PZŁ od 22.08.1984, selekcjoner.
  95. Temborowski Remigiusz, w PZŁ od 10.01.2007.
  96. Terefenko Jerzy, w PZŁ od 18.09.1990, selekcjoner.
  97. Wałcerz Bronisław, w PZŁ od 08.06.1999, selekcjoner.
  98. Warmowski Marek, w PZŁ od 06.01.2005, selekcjoner.
  99. Warmowski Mirosław, w PZŁ od 08.10.2008.
  100. Wdówka Krzysztof, w PZŁ od 24.11.1987, selekcjoner.
  101. Węgrzyn Rafał, w PZŁ od 30.07.2015.
  102. Wiśniewski Krystian, w PZŁ od 23.02.2006, selekcjoner.
  103. Wojdyło Zbigniew, w PZŁ od 23.08.1995, selekcjoner.
  104. Wolski Piotr, w PZŁ od 05.10.1993, selekcjoner.
  105. Wójtowicz Krzysztof, w PZŁ od 09.06.1999, selekcjoner.
  106. Złoch Stefan, w PZŁ od 26.11.1993, selekcjoner.
  107. Żydek Radosław, w PZŁ od 29.07.2016.
Urlopowani Myśliwi Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku
  1. Berbeć Zbigniew, w PZŁ od 30.09.1992.
  • Wg stanu w dniu 01.04.2022