KŁ Gryf » Aktualności » Wiosenny piknik myśliwski
RSS KŁ Gryf
KŁ Gryf, Koło Łowieckie Gryf w Słupsku
Wiosenny piknik myśliwski
Wiosenne spotkanie integracyjne w Smołdzińskim Lesie Koła Łowieckiego Gryf
Myśliwska impreza integracyjna w Smołdzińskim Lesie
Tradycyjnie, bo już jedenasty raz z rzędu, myśliwi słupskiego Koła Gryf oraz zaproszeni Goście, mieli okazję spotkać się na pikniku myśliwskim, podsumowującym miniony łowiecki sezon. Biesiada odbyła się w dniu 22 maja 2016 w Smołdzińskim Lesie, w gościnnych progach posiadłości Kol. Jerzego Terefrenki. Gościem był m.in. Kol. Grzegorz Russak, znany w Polsce autorytet kuchni myśliwskiej, organizatorzy zadbali więc szczególnie o to aby, aby nie było wstydu od strony kulinarnej.
Na stołach królował pieczony dzik, indyki, pikantny myśliwski gulasz, bigos oraz szaszłyki. Pieczyste można było przegryźć kiełbasą z dzika, gardło zaś przepłukać domowymi nalewkami. Urozmaicony program biesiady sprawił, że kilka wspólnie spędzonych godzin minęło w mgnieniu oka. Znakomici Goście oraz myśliwi, stworzyli wspaniałą iście rodzinną atmosferę, która na długo zostanie we wspomnieniach.
Galeria zdjęć
Przed wyjazdem do Smołdzińskiego LasuPosiadłość Naszego, dzisiejszego GospodarzaPierwsi Goście już na miejscuGospodarz i współorganizator biesiady Kol. Jerzy TerefenkoPierwsza majówka Kol. Jana ReichertaZbiórkę tradycyjnie otwiera Kol. Jerzy Barbarowicz, Prezes ORŁ w SłupskuModlitwa do Św. Huberta, Naszego patronaKol. Grzegorz Russak zdradza tajniki kuchni myśliwskiejPieczony dzik cieszył się wielokrotną repetą wśród biesiadnikówNa pierwszym planie współorganizator, Kol. Zdzisław StarkowskiBiesiadę rozpocząć najwyższy czasBlisko kuchniMyśliwi i LeśnicySympatyczne Panie wspomagające zaprowiantowanie biesiadyPolak, Węgier, dwa bratanki, i do strzelby, i do szklankiGoście z KŁ Daniel z BiałogarduKoledzy; dwóch Adamów, Hubert i WojtekKolega Marian pozdrawia, do zobaczenia za rok!